Посв. № ПІБ Організація Місто
1 Зенкін Анатолій Семенович Київський національний університет технологій та дизайну Київ
2 Клименко Сергій Анатолійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
3 Копєйкіна Марина Юріївна ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
4 Рябченко Сергій Васильович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
5 Мановицький Олександр Степанович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
6 Рижов Юрій Едуардович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
7 Мельнійчук Юрій Олексійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
8 Полонський Леонід Григорович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
9 Мельничук Петро Петрович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
10 Антонюк Віктор Степанович НТУ України «Київський політехнічний інститут
імені Ігоря Сікорського»
Київ
11 Лавріненко Валерій Іванович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
12 Бурикін Віталій Віталійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
13 Абрамова Світлана Леонідівна ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
14 Філатов Юрій Данилович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
15 Волкогон Володимир Михайлович ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України, Київ Київ
16 Аврамчук Світлана Костянтинівна ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України Київ
17 Ляшенко Борис Артемович ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ Київ
18 Лопата Лариса Анатоліївна ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ Київ
19 Струтинський Василь Борисович НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Київ
20 Саленко Олександр Федорович НТУ України «Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського»
Київ
21 Юрчишин Оксана Ярославівна НТУ України «Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського»
Київ
22 Крівов Георгій Олексійович  УкрНДІ авіаційних технологій Київ
23 Посвятенко Едуард Карпович Національний транспортний   університет Київ
24 Посвятенко Наталія Іванівна Національний транспортний   університет Київ
25 Манохін Андрій Сергійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
26 Голякевич Андрій Антонович ТОВ «ВЕЛТЕК» Київ
27 Воронцов Борис Сергійович НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Київ
28 Майборода Виктор Станиславович НТУ України «Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського»
Київ
29 Петраков Юрій Володимирович НТУ України «Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського»
Київ
30 Ларюшкин Владимир Леонидович Укрзализниця Київ
31 Добровольська Любов Наумівна Луцький національний технічний університет Луцьк
32 Куць Надія Григоріївна Луцький національний технічний університет Луцьк
33 Гусєв Юрий Васильович Луцький завод «Мотор»,  Луцьк
34 Титаренко Володимир Іванович ТОВ «РЕММАШ» Дніпро
35 Дідик Ростислав Петрович Національна гірнича академія Дніпро
36 Клименко Микола Олексійович ТОВ "Науково-виробничий центр "Трубосталь" Дніпропетровська обл., Нікополь
37 Ковальов Віктор Дмитрович Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
38 Васильченко Яна Василівна Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
39 Клименко Галина Петрівна Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
40 Калафатова Людмила Павлівна Донецький національний технічний університет Донецька обл., Покровськ
41 Балицька Наталія Олександрівна Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
42 Аксьом Петро Андрійович Мукачевський державний університет Закарпатська обл., Мукачево
43 Бурлаков Віктор Іванович Приазовський державний технічний університет,  Маріуполь
44 Степаненко Сергій Михайлович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
45 Кондратюк Едуард Васильович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
46 Подобний Олександр  Віталійович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
47 Кіріченко Віктор Васильович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
48 Роп’як Любомир Ярославович Івано-Франківський національний технічний
університет нафти та газу
Івано-Франківськ
49 Черновол Михайло Іванович Центральноукраїнський національний технічний університет Кропивницький
50 Ситник Олексій Олексійович ТОВ НВФ "Карма" Кропивницький
51 Енгель Віктор Олександрович ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект» Миколаїв
52 Фістик Олександр Григорович ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект» Миколаїв
53 Кремньов Георгій Петрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
54 Тонконогий Владимир Михайлович Одеський національний політехнічний університет Одеса
55 Якімов Олексій Олександрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
56 Сидоренко Ігор Іванович Одеський національний політехнічний університет Одеса
57 Тігарєв Володимир Михайлович Одеський національний політехнічний університет Одеса
58 Бовнегра Любов Віталіївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
59 Павлишко Андрій Володимирович Одеський національний політехнічний університет Одеса
60 Літвінов Володимир Федорович Одеський національний політехнічний університет Одеса
61 Бабіч Юлія Ігорівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
62 Дмітрієва Світлана Юріївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
63 Королькова Марія Василівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
64 Лопаков Олексій Сергійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
65 Барчанова Юлія Сергіївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
66 Борисенко Ірина Іванівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
67 Рибак Ольга Володимирівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
68 Павлишко Олена Георгіївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
69 Салій Віра Іванівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
70 Вайсман Владислав Олександрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
71 Гнатюк Анатолій Петрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
72 Супрун Сергій Миколайович Чернігівський національний технологічний університет Чернігів
73 Огієнко Марина Станіславівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
74 Оргіян Олександр Андрійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
75 Гусарєв Володимир Сергійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
76 Швець Станіслав Володимирович Сумській державний університет Суми
77 Залога Вільям Александрович Сумській державний університет Суми
78 Луців Ігор Володимирович Тернопільський національний технічний
університет ім. Івана Пулюя
Тернопіль
79 Тимофеєва Лариса Андріївна Український університет залізничного транспорту Харків
80 Костюк Геннадій Ігоревич НАКУ ім. Н.Є. Жуковського «ХАІ» Харків
81 Пермяков Олександр Анатолійович НТУ «Харківський політехнічний інститут» Харків
82 Клочко Олександр Олександрович НТУ «Харківський політехнічний інститут» Харків
83 Даниленко Юлія Анатоліївна Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України  Харків
84 Павлова Ганна Олексіївна Харківський машинобудівний завод «ФЕД» Харків
85 Букєтов Андрій Вікторович Херсонська державна морська академія,  Херсон
86 Мазур Микола Петрович Хмельницький національний університет Хмельницький
87 Кальченко Відталий Іванович Чернігівський національний технологічний університет Чернігів
88 Кальченко Володимир Віталійович Чернігівський національний технологічний університет Чернігів
89 Сапон Сергій Петрович  Чернігівський національний технологічний університет Чернігів
90 Пилипенко Олександр Михайлович Черкаський державний технологічний університет Черкаси
91 Зенкін Микола Анатолійович Київський національний університет технологій та дизайну Київ
92 Мілевський Сергій Володимирович НТУ України «Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського»
Київ
93 Варюхно Володимир Васильович Національний авіаційний університет Київ
94 Клименко Сергій Анатолійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
95 Оборський Геннадій Олександрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
96 Евтіфєєв Сергій Леонідович Одеський національний політехнічний університет Одеса
97 Дерев’янченко Олександр Георгійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
98 Лебедєв Володимир Георгійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
99 Чумаченко Тетяна Валеріївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
100 Клименко Наталія Миколаївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
101 Стасюк Катерина Володимирівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
102 Сінковський Анатолій Степанович Одеський національний політехнічний університет Одеса
103 Фроленкова Ольга Вікторівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
104 Ніколаєва Тетяна Василівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
105 Шейкін Сергій Євгенович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
106 Сохань Сергій Васильович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
107 Хейфець Михайло Львович Президія НАН Білорусі Мінськ, Білорусь
108 Вітязь Петро Олександрович Президія НАН Білорусі,  Мінськ, Білорусь
109 Чижик Сергій Антонович Президія НАН Білорусі Мінськ, Білорусь
110 Майстренко Анатолій Львович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
111 Громовий Олексій Андрійович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
112 Виговський Георгій Миколайович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
113 Антоненко Яна Сергіївна Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
114 Шаповалов Максим Валерійович Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
115 Чумак Анатолій Олександрович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
116 Сороченко Валерій Григорович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
117 Ночвай Володимир Матвійович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
118 Шостачук Андрій Миколайович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
119 Яновський Валерій Анатолійович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
120 Анастасенко Сергій Миколайович Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова
Миколаївська обл., Первомайськ
121 Пилл Томас Таллінський технічний університет Таллін, Естонія 
122 Танович Любодраг Белградский університет,  Белград, Сербія
123 Колмаков Олексій Георгійович  Інститут металургії і матеріалознавства ім. О.О. Байкова РАН Москва, Росія
124 Рощупкін Володимир Володимирович Інститут металургії і матеріалознавства ім. О.О. Байкова РАН Москва, Росія
125 Будяк Руслан Володимирович Вінницький національний аграрний університет Вінниця
126 Молчанов Віталій Федорович Дніпровський державний технічний університет Дніпропетровська обл., Кам'янське
127 Чернишов Олександр Васильович Дніпровський державний технічний університет Дніпропетровська обл., Кам'янське
128 Губська Тетяна Олександрівна Дніпровський державний технічний університет Дніпропетровська обл., Кам'янське
129 Слободянюк Іванна Валентинівна НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Київ
130 Бобер Валентина Іванівна АТМ України Київ
131 Яценко Ірина В’ячеславівна Черкаський державний технологічний університет Черкаси
132 Бондаренко Максим Олексійович Черкаський державний технологічний університет Черкаси
133 Лукань Тетяна Володимирівна Івано-Франківський національний технічний
університет нафти та газу
Івано-Франківськ
134 Третяк Володимир Васильович Харківський авіаційний інститут Харків
135 Бородавко Володимир Іванович ГНПО «Центр» Мінськ, Білорусь
136 Муковоз Сергій Юрійович ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України Київ
137 Василюк Дмитро Георгійович Бердичівськи коледж промислової економіки і права Житомирська обл., Бердичів
138 Глембоцька Лариса Євгенівна Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
139 Головня Вячеслав Дмитрович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
140 Кіркоруло Катерина Григорівна  Одеський національний політехнічний університет Одеса
141 Космачевський Володимир Володимирович Одеський національний політехнічний університет Одеса
142 Кулік Володимир Петрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
143 Мельник Тамара Василівна НТУ «Харківський політехнічний інститут» Харків
144 Мельник Олександр Леонідович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
145 Немировський Яков Борисович Центральноукраїнський національний технічний університет Кропивницький
146 Отаманський Валентин Владиславович Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
147 Райковська Галина Олексіїівна  Державний університет "Житомирська політехніка" Житомир
148 Сінько Інна Сергіївна Одеський національний політехнічний університет Одеса
149 Шепеленко Ігор Віталійович Центральноукраїнський національний технічний університет Кропивницький
150 Сукова Тетяна Олександрівна Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
151 Хорошайло Вадим Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія Краматорськ
152 Мозговий Володимир Федорович АТ "Мотор-Сич" Запоріжжя
153 Колесник Максим Анатолійович Український державний університет залізничного транспорту Харків
154 Федченко Ірина Іванівна Український університет залізничного транспорту Харків
155 Комарова Ганна Леонідівна Український державний університет залізничного транспорту Харків
156 Тимофєєв Сергій Сергійович Український університет залізничного транспорту Харків
157 Яровий Юрій Валентинович Одеський національний політехнічний університет Одеса
158 Ткаченко Борис Олегович Одеський національний політехнічний університет Одеса
159 Наддачин Валерій Борисович Одеський національний політехнічний університет Одеса
160 Ларшин Василь Петрович Одеський національний політехнічний університет Одеса
161 Колеснік Василь Михайлович Одеський національний політехнічний університет Одеса
162 Буюклі Іван Михайлович Одеський національний політехнічний університет Одеса
163 Баланюк Ганна Василівна Одеський національний політехнічний університет Одеса
164 Моргун Борис Олексійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
165 Зелинський Сергій Анатолійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
166 Чаругін Микола Валентинович Одеський національний політехнічний університет Одеса
167 Швагірев Павло Анатолійович Одеський національний політехнічний університет Одеса
168 Волков Олександр Арнольдович Одеський національний політехнічний університет Одеса
169 Шевченко Олександр Віталійович НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Київ
170 Музичка Діана Геннадіївна Дніпровський державний технічний університет Дніпропетровська обл., Кам'янське
171 Витвицький Василь Степанович Івано-Франківський національний технічний університет Івано-Франківськ
172 Шуляр Ірина Орестівна Івано-Франківський національний технічний університет Івано-Франківськ
173 Усов Анатолій Васильович Одеський національний політехнічний університет Одеса
174 Солод Володимир Юрійович Дніпровський державний технічний університет Дніпропетровська обл., Кам'янське
175 Чернишов Олександр Олександрович ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" Дніпропетровська обл., Кам'янське
176 Шурша Андрій Віталійович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
177 Мельников Олександр Григорович ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка Запоріжжя
178 Балушок Константин Броніславович АТ "Мотор-Сич" Запоріжжя
179 Самоходський Сергій Володимирович АТ "Мотор-Сич" Запоріжжя
180 Лапін Микола Анатолійович АТ "Мотор-Сич" Запоріжжя

Login